Projektowanie stron www Profesjonalnie Projektowanie stron Internetowych strony Internetowe
tworzenie stron Koszalin projektowanie i tworzenie stron www agencja interaktywna
 

Projektowanie stron www

Jak wzbudzić zaufanie klienta, czyli moc pierwszego wrażenia

Wiadomo, że w życiu nigdy nie ma drugiej szansy na pierwsze wrażenie... To się sprawdza zarówno w biznesie internetowym jak i w zwykłym. Jeżeli chcesz wzbudzić zaufanie klienta i przekonać go, aby dokonał zakupu towaru lub usługi właśnie u Ciebie, przydałoby się zadbać o solidny i profesjonalny wygląd Twojej witryny internetowej. Właśnie w tym się specjalizujemy - tworzymy solidne wizerunki. Jeżeli jesteś biznesmenem, który szuka możliwości zwiększenia skuteczności swojego biznesu - to właśnie jest dobra okazja. Nie wiemy, czy potrafisz dokładnie wyobrazić sobie, jak bardzo wpłynie na skuteczność Twojego biznesu internetowego posiadanie profesjonalnie wyglądającej witryny WWW, ale na pewno już zauważyłeś, że solidne biznesy mają wspólne cechy łączące ich wizerunek w Internecie. Tworzymy strony internetowe, które wyglądają estetycznie i zarazem wzbudzają zaufanie.

Jakie są nasze umiejętności techniczne?

  • HTML • Macromedia Flash • PHP • MySQL • CMS • Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator

Tworzymy strony w HTML i Flash, wdrażamy i obsługujemy systemy zarządzania treścią (CMS), wdrażamy sklepy internetowe, tworzymy aplikacje internetowe w PHP i MySQL. Mamy bardzo dobrą znajomość profesjonalnych programów graficznych takich jak Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator. Ciągle pogłębiamy swoją merytoryczną wiedzę i rozwijamy swoje praktyczne umiejętności.

Dlaczego my?

  • 16-sto letnie doświadczenie i rozwój • stosowanie wiedzy na temat marketingu • rozsądna polityka cenowa

Jeżeli chcesz profesjonalnego wizerunku, to najlepiej zwrócić się do profesjonalistów. Jesteśmy agencją reklamową, działającą na rynku polskim od szesnastu lat, od ośmiu lat projektujemy witryny WWW. Posiadamy obszerną wiedzę i doświadczenie w zakresie grafiki i projektowania jak również reklamy i marketingu. Strony stworzone przez nas nie potrzebują optymalizacji i są przygotowane do pozycjonowania w wyszukiwarkach. Znamy się także na tworzeniu brandingu (tworzeniu marek), potrafimy tworzyć kompleksowe rozwiązania biorące pod uwagę potrzeby marketingowe. Dzięki naszym zaletom, firmy, z którymi współpracujemy, często zostają naszymi stałymi klientami. Wielu także przekonuje do nas rozsądna polityka cenowa.

W celu omówienia warunków współpracy możesz skontaktować się z nami klikając na poniższy przycisk

Jak przebiega współpraca z nami?

  • współpraca na każdym etapie • system kontroli nad jakością

Mamy własny system kontroli nad jakością, opracowane poszczególne etapy współpracy z Klientem, co pozwala zminimalizować ilość błędów na stronie i ułatwić ich wykrycie. Na początku zbierzemy dokładne informacje, dotyczące potrzeb Twojego serwisu, na każdym etapie pracy skontaktujemy się z Tobą w celu doprecyzowania projektu. Każdy projekt będzie kontrolowany przez sprawdzonego menadżera projektu. Aby zapobiec sytuacji w których do naszych klientów trafia coś co nie odpowiada naszym standardom jakości, na każdym etapie tworzenia projektu będzie on szczegółowo, pod względem graficznym jak również technicznym, sprawdzany przez osobnych techników. Jeżeli po wewnętrznych testach okazuje się że jakaś cześć projektu nie spełnia naszych wymóg, powraca do działu projektowania, oszczędzając zaangażowania Klienta.

Zgodnie z misją naszego zespołu chcemy przyczynić się do Twojego sukcesu w Internecie. Staramy się odbierać cele naszych Klientów jak swoje własne i troszczyć się o nie, ponieważ dla nas jest ważne zadowolenie obu stron. Oferujemy dobry serwis, dbamy o dobro Klientów i w ten sposób budujemy stałe, wzajemnie korzystne relacje. Zapraszamy Cię do rozpoczęcia współpracy...

W celu omówienia warunków współpracy możesz skontaktować się z nami klikając na poniższy przycisk

 

projektowanie witryn profesjonalne strony internetowe tworzenie serwisów internetowych wykonywanie stron www
wykonywanie stron tworzenie strony internetowej Projektowanie stron www Profesjonalnie