programowanie aplikacji internetowych tworzenie stron internetowych programowanie PHP
MySQL programowanie skryptów programowanie dynamiczne programowanie bazy danych
 

Programowanie aplikacji internetowych

Pokonać ograniczenia

Dzisiejszy rynek stawia przed biznesami liczne wymagania. Biznes musi odróżniać się, i to w lepszą stronę, od konkurencji. Klienci, wybierający nasze usługi lub towar spośród innych mają być zadowoleni, więc trzeba zadbać o ich wygodę i o jakość obsługi. Pracownicy firmy mają być dokładni i zdyscyplinowani, muszą pracować szybko i skutecznie, nie robić błędów. Czasami jest to bardzo trudne, bo jak wszyscy wiemy, człowiek zawsze jest narażony na błędy.
W jaki sposób usługi programowania, oferowane przez DGS Multimedia, mogą wesprzeć Twój biznes aby mógł stanąć na wysokości zadania?
 

Automatyzacja biznesu

Naszą misją jest bycie wsparciem dla biznesów. Tworzymy rozwiązania programowe pozwalające zautomatyzować różne fazy pracy - interakcje z klientami, przechowywanie i obsługę danych dotyczących działalności firmy - np. danych klientów, usług lub towarów. Nasze programy sprawiają, że obsługa klientów będzie szybsza, błędy zminimalizowane. Po wdrożeniu naszych rozwiązań na własne oczy zobaczysz jak wzrasta skuteczność Twoich działań biznesowych. Z pewnością od niejednego klienta usłyszysz podziękowania za lepszą jakość obsługi. Będziesz też miał pewność, że zautomatyzowany obszar pracy funkcjonuje dokładnie tak jak powinien. Pozwól że mechaniczną pracą zajmie się stworzony przez nas mechanizm, oszczędzając Twojej firmie czas i energię które będziesz mógł poświęcić na odkrywanie nowych horyzontów biznesowych.

Jeżeli masz problem związany ze swoim biznesem i nie jesteś pewien czy da się go rozwiązać za pomocą stworzenia programu, napisz do nas. Jesteśmy gotowi dać Ci bezpłatną konsultację.

Handel Internetowy

Oferujemy także rozwiązania które pomogą Ci zaistnieć, lub poprawić widoczność w świecie handlu internetowego. Wdrażamy sklepy internetowe, tworzymy i wdrażamy w istniejące serwisy dowolne aplikacje dla potrzeb funkcjonowania biznesu internetowego, tworzymy serwisy oparte o najnowsze technologie, które pozwolą Twojemu biznesowi sprostać najbardziej nowoczesnym wymaganiom rynku oraz być konkurencyjnym na międzynarodowym rynku internetowym.

 

W jaki sposób przebiega tworzenie przez nas programów?

1. Etap przygotowania

a) Analiza i projektowanie

Pierwszym krokiem jest zaprojektowanie wspólnie z klientem albo według jego wytycznych tzw. "diagramu przypadków użycia", który opisuje funkcjonalność programu, czyli jakie funkcje powinien pełnić i w jaki sposób zachowywać się w określonych sytuacjach. Korzystając z własnego doświadczenia, przeprowadzamy także własną analizę w wyniku której w niektórych przypadkach możemy zaoferować Klientowi za jego zgodą alternatywne rozwiązania, lepiej służące jego celom. Dla nas ważne są długoterminowe, wzajemnie korzystne relacje, dlatego cele naszego Klienta odbieramy jak swoje własne.
Następnie tworzymy dokładny opis funkcji i zastosowania danego programu.

b) Wzorzec projektowy MVC

Bardzo ważnym krokiem jest stworzenie szkieletu aplikacji, który dzieli się na trzy sekcje wzorca projektowego "MVC":
- model (logika biznesowa) - opisuje jak i gdzie dane są przechowywane, kto ma do nich dostęp, jak dane są przetwarzane;
- widok (logika prezentacyjna) - opisuje sposób wyświetlenia danych pochodzących z modelu;
- kontroler - moduł, sterujący całą aplikacją.

Uporządkowany w ten sposób proces przygotowania pozwala nam dokładnie sprecyzować oczekiwania Klienta oraz stworzyć przejrzystą strukturę programu, co sprawia że będzie on stabilny oraz łatwo dostosowywalny do bieżących potrzeb firmy. Właściwe przygotowanie jest koniecznym warunkiem stworzenia programu o dobrej jakości.
 

2. Etap tworzenia

Korzystając z narzędzi służących do zarządzania projektami, dzielimy projekt na fazy i ustalamy jego kamienie milowe. Każdy projekt jest kontrolowany przez menadżera projektu. Następnie opracowujemy poszczególne moduły według wzorca MVC, kontaktując się z Klientem w miarę konieczności. Podczas opracowania programu zwracamy szczególną uwagę na to, aby program był zoptymalizowany pod kątem szybkości działania i stabilności, oraz bezpieczeństwa danych. Myślimy też przyszłościowo - staramy się pójść o krok dalej aby uprościć w przyszłości zmiany w programie, zrobić go łatwym do uzupełnienia w nowe moduły. Chcemy aby nasze programy były Twoją dodatkową zaletą w porównaniu do Twojej konkurencji.

3. Etap testowania

Program jest kilkakrotnie testowany przez osobnych techników według sprawdzonych ustalonych procedur. Jeżeli w trakcie testowania okazuje się że program nie spełnia naszych wymagań, wraca on na dopracowanie do programistów.
 

Co nas wyróżnia?

Co jest dla Ciebie najważniejsze w programie Internetowym, który chcesz zamówić?
Nie wiemy dokładnie, jakie są Twoje kryteria, ale najprawdopodobniej chciałbyś, aby:

• Był wygodny w obsłudze i zrozumiały
• Był stabilny i niezawodny
• Był szybko stworzony

Koncentrujemy się na tym, aby nasze programy spełniały te kryteria. Nie jesteśmy perfekcyjni, ale się staramy – w tym pomocna jest nasza wiedza, wypływająca z obszernego, wieloletniego doświadczenia programowania w języku PHP. Wyróżnia nas to, że zamiast rozpraszać się, próbując się nauczyć każdego języka programowania który istnieje, zdecydowaliśmy, że się skoncentrujemy na PHP i MySQL po to, aby posiąść w nich naprawdę dogłębną wiedzę i umiejętności. Pozwala to stworzyć bezpieczne i stabilne rozwiązania programowe, którym możesz zaufać.
Dzięki naszemu doświadczeniu aplikacje są tworzone szybko, są także zoptymalizowane pod kątem szybkości działania. Stosujemy też naszą wiedzę w dziedzinie ergonomii, aby dbać o wygodę i prostotę obsługi nawet skomplikowanych programów. Współpracując z nami, dostaniesz profesjonalnie zrobiony produkt w krótkich terminach i rozsądnej cenie.

W celu omówienia warunków współpracy możesz skontaktować się z nami klikając na poniższy przycisk

 

 

programowanie xml tworzenie php programowanie php mysql i php zaawansowane programowanie
php i mysql programowanie sieci web programowanie aplikacji internetowych tworzenie stron internetowych programowanie