Pozycjonowanie stron www profesjonalnie Pozycjonowanie stron internetowych pozycjonowanie i optymalizacja
Pozycjonowanie stron www profesjonalnie Pozycjonowanie stron internetowych pozycjonowanie i optymalizacja
 

Procedury:

 • analiza serwisu

Nie ma procedur skutecznych dla wszystkich w tym samym stopniu. Zanim zabierzemy się za pracę, przeanalizujemy Twój serwis www stosując około 50 różnych kryteriów. Na podstawie tej szczegółowej analizie będziemy w stanie podjąć skuteczne działania, które najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku.

Oto niektóre kryteria:

 • Częstotliwość słów kluczowych

Częstotliwość z jaką dane słowo kluczowe pojawia się w treści strony. Wyszukiwarki wyżej oceniają te strony które zawierają kilkukrotne powtórzenia słowa kluczowego. Nadmierne użycie słów kluczowych może być postrzegane przez wyszukiwarki jako próba sztucznego zawyżenia.

 • Waga słów kluczowych

Waga słów kluczowych, wyrażana w procentach, określa ile razy słowo kluczowe pojawia się w określonym miejscu na stronie - takim jak tytuł, nagłówek, nazwa linku, widoczny tekst. Wagę słowa kluczowego wylicza się na podstawie formuły: liczba wyrazów we frazie kluczowej mnożona przez częstotliwość i podzielona przez ogólną ilość wyrazów.
Żeby zwiększyć wagę danego słowa kluczowego należy zwiększyć jego częstotliwość, albo zmniejszyć liczbę słów. Wiele wyszukiwarek ocenia wagę słowa kluczowego w trakcie analizy strony. Wysoka waga słowa kluczowego mówi wyszukiwarce, że jest ono ważne w kontekście danej strony.

 • Pierwszy nagłówek na stronie

Ważne jest, aby wyraz kluczowy był obecny w pierwszym nagłówku strony (zaraz po sekcji HEAD). To zwiększa znaczenie danego wyrazu na stronie.

 • Plik robot.txt pozwalający na "spidering"

Robots.txt - to plik tekstowy umieszczony w głównym katalogu strony internetowej i zawierający informację dla robotów wyszukiwarki. Roboty zgodne ze standardem Robots Exclusion Standard będą w stanie przeczytać i wykonać polecenia zawarte w tym pliku.

 • odpowiedni dobór słów kluczowych

Dobierzemy słowa kluczowe najbardziej pasujące do Twojej działalności. Nie wystarczy przyciągnąć uwagi potencjalnego klienta na chwilę, trzeba by pozostał na stronie i poznał Twoją ofertę. Jest to możliwe tylko w przypadku, gdy znajdzie na niej dokładnie to czego szukał w wyszukiwarce.
Zbadamy także rynek konkurencji w Internecie, żeby znaleźć dla Ciebie odpowiednią niszę w której możesz być liderem.

 • optymalizacja kodu strony

Wprowadzimy zmiany w kodzie HTML Twojej strony w celu poprawienia jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Większość tych zmian dotyczy optymalizacji określonych tagów HTML i zachowuje oryginalny wygląd strony.

 • SEO copywriting

Napiszemy teksty na stronę zgodnie z zasadami SEO copywriting, które będą służyły za pożywkę dla wyszukiwarek, zachowując jednocześnie przekaz Twojego tekstu.

 • zgłoszenie do wyszukiwarek

90% użytkowników polskiego Internetu korzysta z wyszukiwarek Google, wp.pl i onet.pl. Zgłosimy Twoją stronę do tych trzech wyszukiwarek, a także do katalogów branżowych.

 • monitorowanie statystyk

Monitorujemy statystyki odwiedzalności Twojej strony za pomocą takich narzędzi jak Google Analytics i Google Sitemaps, uprzednio instalując te aplikacje w Twoim serwisie.

 • raportowanie

Wysyłamy miesięczne raporty dotyczące wyników pozycjonowania Twojej strony.

Aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty kliknij na poniższy przycisk.

 

skuteczne pozycjonowanie pozycjonowanie seo pozycjonowanie witryn pozycjonowanie koszalin
promocja stron www
pozycjonowanie serwisów pozycjonowanie stron cennik pozycjonowanie domen pozycjonowanie wyszukiwarki