Program dla punktów konsultacyjnych KSU Aplikacja Internetowa bazodanowa Agencja Rozwoju Regionalnego
programowanie Program dla punktów konsultacyjnych KSU Aplikacja Internetowa bazodanowa
 

„PK Obsługa danych" wstęp

Program do obsługi danych w punktach konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Witamy na naszej stronie!

Tutaj możecie się Państwo zapoznać ze szczegółami programu bazodanowego „Punkt Konsultacyjny - Obsługa danych” dla potrzeb punktów konsultacyjnych oraz dowiedzieć się więcej o nas.

Jesteśmy prężnym zespołem profesjonalistów z dziesięcioletnim doświadczeniem przy projektowaniu stron WWW oraz aplikacji internetowych. Naszą główną działalnością jest działalność hostingowa, utrzymujemy i projektujemy serwisy WWW. Dbamy o cele naszych klientów jak o swoje własne, dzięki czemu z wieloma z nich cieszymy się stałą współpracą już od wielu lat.

Chcemy zaproponować Państwu program „PK Obsługa danych”, którego wdrożenie pozwoli zaoszczędzić czas przy wyszukiwaniu danych, dotyczących klientów i udzielanej im pomocy, oraz ułatwić wprowadzanie i edytowanie danych, w ten sposób jeszcze bardziej zwiększając skuteczność i dokładność pracy punktu konsultacyjnego. Program ten został napisany specjalnie dla potrzeb punktu konsultacyjnego Agencji Rozwoju Regionalnego i doskonale spełnia swoje funkcje, będąc łatwym w obsłudze, wygodnym i skutecznym narzędziem.

Czy już jesteście Państwo ciekawi, jakie są funkcje programu „PK Obsługa danych”, oraz w jaki sposób ułatwią Państwu pracę?
 

 

Agencja Rozwoju Regionalnego programowanie